string(2) "cs" O společnosti « Deus

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O společnosti

Nakladatelství DEUS bylo založeno PhDr. Zdeňkem Doležalem v roce 1997. Od svého počátku bylo nakladatelství koncipováno jako rodinné se zaměřením na vojenskou tématiku. Do roku 2003 se nakladatelství DEUS drželo tohoto zaměření a stalo se jedním z nejúspěšnějších nakladatelství vydávajících vojenskou literaturu.

Od roku 2003 nakladatelství DEUS vydává tituly, zaměřené nejen na vojenskou tématiku a do současné doby nakladatelství vydalo přes 200 titulů. Nakladatelství se snaží seznamovat čtenáře se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat autory nové. Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a překladatele. Také díky tomu nakladatelství DEUS za dobu své existence získalo pověst nakladatelství, které vydává kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

Do budoucna chceme klást ještě větší důraz úzkou a pečlivou spolupráci autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, technickou redakci a práci grafiků, tak aby se k čtenáři dostala kniha v nejvyšší možné kvalitě. S tím souvisí i omezení počtu nových titulů, tak aby kvalita nebyla nahrazena kvantitou a čtenář si mohl být jistý, že zakoupením knihy z nakladatelství DEUS neudělá chybu.

Se srdečným pozdravem a přáním prožití mnoho krásných chvil při čtení dobrých knih

Lukáš Doležal
Nakladatelství DEUS
Ředitel

Top 10 / Bestsellers